Přihlášení a registrace Košík

Kvalitní podlahy a dveře | vzorkovna a sklad v Praze

Zavolejte nám: +420 776 131 246 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vše o nákupu

Záruka kvality

Na veškeré zboží poskytujeme záruku. Současně se jedná o produkty, kterým věříme. V oboru podlah a dveří se pohybujeme již od roku 2003.

Doprava a platba

Zboží je dodáváno naší vlastní spolehlivou, ke zboží šetrnou přepravou. Případně prostřednictvím přepravní společnosti PPL.

Zboží je také možné vyzvednou osobně v Praze.

Zboží můžete vrátit DO 30 DNŮ

Vrácení – máte právo nepoužité zboží do 30ti dnů od jeho převzetí vrátit bez udání důvodu nebo vyměnit za jiné zboží v naší nabídce.

Termín dodání

Veškeré objednávky se snažíme vyřizovat v co nejkratším časovém intervalu. Konkrétní termín dodání Vám sdělíme po přijetí Vaší objednávky.

Ochrana osobních údajů

Zasláním objednávky či odesláním jakéhokoliv formuláře na webových stránkách www.flodoor.cz dáváte souhlas k tomu, aby (až do odvolání Vašeho souhlasu) byly Vaše osobní údaje zpracovávány v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů.

Zákaznický servis

S Vašimi náměty, stížnostmi nebo připomínkami k našim službám se na nás můžete kdykoliv písemně obrátit na naši poštovní adresu Lovosická 439/42, Praha 9, 190 00 nebo e-mailovou adresu info@flodoor.cz.

Reklamace

Prodáváme ověřené a kvalitní produkty. S reklamací se tedy setkáváme minimálně. Kdyby přesto vznikl nějaký problém, reklamace se řídí obchodním zákoníkem České republiky. FKompletní znění reklamačního řádku naleznete v obchodních podmínkách zde.

Obchodní podmínky

Kompletní znění obchodních podmínek naleznete na adrese https://www.flodoor.cz/obsah/vop.

Zavolejte nám: +420 776 131 246 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.